Департаменттер

Қалалық телефондарғақосатын нөмірлер тізімі: +7(727) 377-33-30; 377-33-31; 377-33-32; 377-33-33
Департаменты университета
Әкімшілік департаменті

Әубакіров Әбілқайыр Әбләкімұлы

  377-32-87 іш.3190 Abilkair.Aubakirov@kaznu.kz
Халықаралық ынтымақтастық департаменті
Смаилова Айжан Болатқанқызы    іш.11-64 Aizhan.Smailova@kaznu.kz
Шалғымбаев Дәулетжан- директор орынбасары   377-33-24
Сыртқы байланыстар басқармасы 
Жолдыбекова Базаркул Ергешқызы   377-33-33 іш.1166 Zholdybekova.Bazargul@kaznu.kz
Халықаралық бағдарламалар орталығы
Асылбекова Айжан Асылбекқызы   іш.14-67 Aizhan.Asylbekova@kaznu.kz
Ғылым және инновациялық қызмет жөніндегі департамент 

Мухамбетжанов Серік Көпжасарұлы

  377-33-12 іш.1158 

 

Ғылым және баспалық белсенділік басқармасы
Смағұлов Қадіржан Есенғалиұлы   377-32-67 іш.1159 Kadyrzhan.Smagulov@kaznu.kz
Инновациялық  және зияткерлік меншік басқармасы
Ахметова Айгул Базылбекқызы   377-36-65 іш.1399 Aygul.Akhmetova@kaznu.kz
Ғылыми кадрларды даярлау және аттестаттау басқармасы
Сыздыкова Лэйля Ибрашқызы   377-35-45 іш.1137 Leyla.Syzdykova@kaznu.kz
Үрдістік инновация орталығы
Пұшбақбаев Болат Төлеуханұлы   іш.:3320  
Мұхитдинова Тансұлу Мирасбекқызы  

377-33-13 іш.1195/3195

Tansulu.mukhitdinova@kaznu.kz

Оқу үдерісін жоспарлау және қолдау көрсету басқармасы
Сералин Ғалымбек Әділбекқызы     377-32-27 іш.1230 Galym.Seralin@kaznu.kz
Давлетова Гаухар Жақсылыққызы-жоспарлау қызметінің жетекшісі   іш.:1151
Студент кеңесінің жетекшісі      

Кожабергенова Жазира Бекеновна

  іш.:1440  Zhasira.Kozhabergenova@kaznu.kz
Тіркеуші кеңесі қызметінің жетекшісі
Әбілмәжінова Айгүл Аитжанқызы   377-32-40 іш.:14-30  
Мансап және кәсіби дамыту орталығынң директоры
Сейсембиев Мұрат Жұмабекұлы   377-32-40 іш.:1127  
Каликов Дамиржан Серікбайұлы   377-32-40 іш.:1127  
Оқу-әдістемелік және  білім беру технологиялары басқармасы 
Сексенбаева Жанна Сергеевна   іш.31-95 Aizhan.Asylbekova@kaznu.kz
Жақыпова Гүлнәзия Толғаева- әдістемелік жұмыс қызметінің жетекшісі   377-3395 іш.:1232
Республикалық оқу-әдістемелік кеңесінің оқу-әдістемелік секциясы    
Сырғақбаева Ақмарал Сәлімжанқызы   377-33-14 іш.1273 Akmaral.Syrgakbaeva@kaznu.kz

Жаңа білім беру технологиялары институтының директоры  

Әлімжанов Ермек Серікұлы   іш.:3123 Ermek.Alimzhanov@kaznu.kz
Жаппай ашық онлайн курстар орталығының директоры
Әбсадық Азат Маратұлы    іш.:3124 Azat.Absadyk@kaznu.kz

Есімова Жұлдыз Дәпенқызы

 

377-33-15 іш. 1160

Zhuldyz.Esimovaa@kaznu.kz

Тәрбие жұмысы және тіл саясатын ұйымдастырушылық-әдістемелік қамтамасыз ету бөлімі
Абишев Талгат Болатович   іш.11-34 Talgat.Abishev@kaznu.kz
Жастар ұйымдары комитетінің жетекшісі
 
Ерниязова Айсұлу Әлімжанқызы   іш.14-51  
Жастар коворкинг орталығы  
Әскеров Асқар Әскерұлы   іш.14-51 Askar.Askerov@kaznu.kz
Студенттік клуб
     
Сартбай Жанар Үшкемпірқызы   іш.13-33 Zhanar.Sartbay@kaznu.kz
Құқықтық – тәртіп сақтау жасағының жетекшісі
 
 
Есенбек Жумағали Бейсенбекұлы   11-98; 13-38 Zhumagaly.Esenbek@kaznu.kz
Имидждік саясат және қоғаммен байланыс департаменті    
Дюсебаев Дәурен Құмарханұлы    іш.31-94 Dayren.Dyssebaev@kaznu.kz
Корпоративтік БАҚ және қоғаммен байланыс басқармасы
Баяндина Гүл Құттыбекқызы   іш.11-94 Gul.Bayandina@kaznu.kz
Кампусты дамыту секторы      
Байғалиева Айжан Нұрланқызы    іш.13-98  
Ақпараттық технологиялар және инновациялық даму Институты
Мамыкова Жанл Жұманғалиқызы    377-33-26 іш.11-18 Zhanl.Mamykova@kaznu.kz
АТ-инфрақұрылымын дамыту басқармасы
Сурина Наталья Николайқызы
  377-34-25 іш.11-45
Natalya.Surina@kaznu.kz
Ақпараттық бизнес-логиканы дамыту басқармасы
Надирбаева Ғалия Мұратбекқызы
  іш.11-43
G.nadirbaeva@kaznu.kz
Басқару қызметіне ақпараттық қолдау көрсету бөлімі
Әлиева Айгул Серікқалиевна   іш.11-41

Aygul.Aliyeva@kaznu.kz

АТ-ресурстарды жоспарлау және басқару бөлімі
Қыстаубаев Ерлан Бейсенбайұлы
  іш.11-43

Erlan.Kistaubayev@kaznu.kz

Сервистік қолдау бөлімі
Шпак Марина Николаевна   377-34-26 іш.1141 Marina.Shpak@kaznu.kz
Ақпараттық жүйелерді дамыту бөлімі
Жайдарова Александра Мухамедановна   іш.11-43 Aleksandra.Zhaidarova@kaznu.kz
Оқу «Интернет-орталығы»
Төреқулова Светлана Маувленовна   247-12-77 іш.1277 turekulova@kaznu.kz
Ситуациялық-мониторингілік орталық
Бұтақұлов Сәбит Оразалиұлы   іш.11-40 Sabit.Butakulov@kaznu.kz
Экономика және бюджеттік жоспарлау департаменті
Малаев Хәкімжан Алтайұлы    377-33-17 іш. 3317

Khakimzhan.Malayev@kaznu.kz

Жүсіпова Рая Қалмұрзаевна-департамент директорының орынбасары, бас бухгалтер   377- 35-17 іш.:1189  Raya.Zhusupova@kaznu.kz
Исаева Маржан Кеңесбекқызы   377-35-37  iш.:3288 Marzhan.Isaeva@kaznu.kz

Қаржы басқармасы

Еcенғалиева Назира Әлиқызы   377-33-18 Nazira.Esengalieva@kaznu.kz
Бутаева Жансұлу Ержанқызы -материалдық топ  жетекшісі   377-34-28 іш. 1485  Zhansulu.Butaeva@kaznu.kz
Қаржы-есептеу тобы
Кизатова Мира Нұртайқызы   377-3550іш.1272
Mira.Kizatova@kaznu.kz
Әбдраимова Сәлима Балтажанқызы
  іш.33-83,  11-86

Salima.Abdraimova@kaznu.kz

Экономикалық басқарма
Дюсембаева Гүлмира Маратқызы   377-34-27 іш.3188 Gulmira.Dyasembaeva@kaznu.kz
Қаржылық-экономикалық бөлімі
Дюсембаева Гульмира Маратқызы   377-34-27 іш.1188 Gulmira.Dyusembaeva@kaznu.kz

Мемлекеттік сатып алу және материалдық-техникалық қамтамасыз ету бөлімі

Белдеубаева Алмагуль Кожабекқызы   377-35-07 іш.1376 Almagul.Beldeubaeva@kaznu.kz
Өндірістік және мәдени-тұрмыстық мәселелер жөніндегі департамент
Канаев Гимадиден Захарұлы   377-33-27 іш.1169 gimadiden.kanaev@kaznu.kz
Тұрмыстық-коммуналдық шаруашылық басқармасы
Балықбаев Әубакір Оспанұлы
  іш.33-91

Aubakyr.Balykbaev@kaznu.kz

Қызмет көрсету және апаттық-ағымдық жөндеу жұмыстары бөлімі
Саден Амалбек Рахымжанұлы   377-34-24 іш.1380 Alik.Saden@kaznu.kz
Абаттандыру бөлімі      
Донбаев Тұрлыбек Әділбекұлы    іш.33-39 Turlybek.Donbaev@kaznu.kz
Кір жуу цехы
     
Бостанбекова Гулшат Аратқызы   377-33-77 іш.1393 Gulshat.Bostanbekova@kaznu.kz
Азаматтық қорғаныс, еңбекті қорғау және техника қауіпсіздігі бөлімі
 
Маймақов Арман Таужанұлы
  іш.33-30

Arman.Maimakov@kaznu.kz

Біліктілікті арттыру және қосымша білім беру институты
Шәйкенов Барлық Аманғалеевич   221-14-60 Barlyk.Shaikenov@kaznu.kz
Балғымбаева Зульфия Махмутқызы   377-33-75 іш.:1463

Стратегиялық даму орталығы

Ян Садлак  

іш.:1630


Түргенбаев Ерлан Асхатұлы   іш.:1630 Yerlan.Turgenbayev@kaznu.kz
Үдерісті менеджмент секторы
Минажева Гүлшарат Салауатқызы   іш.:1196  
Білім беру бағдарламалар сапасы және аккредитациялау орталығы
Ергөбек Шыңғыс Құлбекұлы   377-34-50 іш.1155 Shyngys.Ergobek@kaznu.kz
Аккредитация және лицензия қызметі
Манарбек Гүлден Манарбекқызы   іш.:1459
Білім беру бағдарламалары қызметі 
Байнөсерова Айгул Ғабдуллина   іш.:1336  Aigul.Bainoserova@kaznu.kz
«Қазақ университеті» баспа үйі
Асан Алмаз Талғатбекұлы   338-89-45 іш.1367 Almaz.Asan@kaznu.kz
Студенттік қалашық
Сейтжанов Абдикахар Ануарұлы  

377-33-84 іш.1413

Abdykahar.Seytzhanov@kaznu.kz
Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ тарихының мұражайы   іш.:1359
Қазақстан Палеолиті мұражайы   іш.:1295  
Биологиялық мұражайы   іш.:1216  
 "Керемет" студенттерге қызмет көрсету орталығы   
Баяндинова Сайран Мухтарханқызы   іш.:1410,іш.:1411  
Жағдаяттық басқару орталығы
Ишанов Ерназар Хамидуллоұлы   іш.:1190, іш.:3210  
Кешенді қауіпсіздік жүйесінің жедел әрекет ету қызметі
Оразбаев Марат Мамбетұлы   іш.:3213  
Білім беру үдерісін мониторингілеу қызметі
Оңалбеков Ернар Сейткерімұлы   іш.:3223  
 Студенттік қалашығының дирекциясы
 Сейтжанов Абдіқадыр Әнуарұлы   377-33-84 іш.:1413  
 Дүйсенбаев Талғат Нуғайбайұлы  

377-33-84 іш.:1413

 
 



 
 Әл-Фараби атындағы кітапхана 
 Туенбаева Калима Төлеубайқызы   300-77-08   
 Арекенова Жадыра Айдынғалиқызы   300-76-49  
 "Парасат" қызметкерлер кәсіподағы
Мекебаев Талғат Құмарғалиұлы   377-35-25 іш.:1109  
"Сұңқар" студенттер мен магистранттар кәсіподағы
Бурлибаева Шұғыла Мейрамбекқызы   іш.:1358  
Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ түлектер қауымдастығы 
Балтабаева Күлғазира Нұранқызы   377-33-60  іш.:1373