Департаменттер

Қалалық телефондарғақосатын нөмірлер тізімі: +7(727) 377-33-30; 377-33-31; 377-33-32; 377-33-33
Университет департаменттері
Әкімшілік департаменті
   

Әубакіров Әбілқайыр Әбләкімұлы

377-32-87 іш.3190 Abilkair.Aubakirov@kaznu.kz
     Құқықтық жұмыс басқармасы
   
     Құрманалиев Бахтияр Оразұлы
 377-34-00 іш. 13-35
Bakhtiyar.Kurmanaliyev@kaznu.kz
     Университеттің сенім телефоны
 377-34-00  
     Әскери-жұмылдыру жұмысы қызметі
   
     Сапашев Мұқат Дәулетұлы
 377-34-22 іш.11-28
Mukat.Sapashev@kaznu.kz
     Ұйымдастыру-бақылау жұмысы басқармасы
   
     Кеңсе    
     Сұлтан Райгүл
 іш.11-75, 14-75, 14-77
Raigul.Sultan@kaznu.kz
     Адам ресурстары және архив басқармасы
   
     Мадиярова Айнұр Сатылғанқызы
 377-35-35, іш.1170, 1171, 1471, 1173
Ainur.Madiyarova@kaznu.kz
     Мұрағат    
     Жылгелдиева Алтынгүл
 377-35-02, іш.1271, 1491
Altyngul.Zhylgeldieva@kaznu.kz
    Ақапаратты қорғау секторы    
    Жақсылықов Алпысбай  377-33-97, іш.1117
 
    Астана қаласындағы өкілеттілік    
    Қарабаев Әнуар қадыржанұлы   87172946935
Халықаралық ынтымақтастық департаменті
    Смаилова Айжан Болатқанқызы  іш.33-11 Aizhan.Smailova@kaznu.kz
    Шалғымбаев Дәулетжан- директор орынбасары 377-33-24
Сыртқы байланыстар басқармасы 
    Жолдыбекова Базаркул Ергешқызы 377-33-33 іш.1166 Zholdybekova.Bazargul@kaznu.kz
Халықаралық бағдарламалар орталығы
    Әбдиман Жания Өмірханқызы
іш.14-67 Zhanyiya.Abdyman@kaznu.kz
Ғылым және инновациялық қызмет жөніндегі департамент 
   

Мухамбетжанов Серік Көпжасарұлы

377-33-12 іш.1158 

Serik.Muhambetzhanov@kaznu.kz

Ғылым және баспалық белсенділік басқармасы
    Смағұлов Қадіржан Есенғалиұлы 377-32-67 іш.1159 Kadyrzhan.Smagulov@kaznu.kz
Инновациялық  және зияткерлік меншік басқармасы
    Ахметова Айгул Базылбекқызы 377-36-65 іш.1399 Aygul.Akhmetova@kaznu.kz
Ғылыми кадрларды даярлау және аттестаттау басқармасы
    Құдайбергенова Рината Еркінқызы
377-35-45 іш.1137  Renata.Kudaibergenova@kaznu.kz
 
   

 
    Мұхитдинова Тансұлу Мирасбекқызы

377-33-13 іш.1195/3195

Tansulu.mukhitdinova@kaznu.kz

Оқу үдерісін жоспарлау және қолдау көрсету басқармасы
    Байғараев Нұрлан Әлиұлы   377-32-27 іш.1230  Nurlan.Baygaraev@kaznu.kz
    Қадыров Әнуар Қалбекұлы -жоспарлау қызметінің жетекшісі іш.:1151 Anuar.Kadirov@kaznu.kz
    Студент кеңесінің жетекшісі    
   

Кожабергенова Жазира Бекеновна

іш.:1440  Zhasira.Kozhabergenova@kaznu.kz
Тіркеуші кеңесі қызметінің жетекшісі
    Әбілмәжінова Айгүл Аитжанқызы 377-32-40 іш.:14-30  Aliya.Abilmazhinova@kaznu.kz
Мансап және кәсіби дамыту орталығынң директоры
    Севрюгин Илья Валерьевич
377-32-40 іш.:1127  Ilya.Sevryugin@kaznu.kz
    Шаяхмет Қайрат Нұрдәулетұлы
377-32-40 іш.:1127  Kairat.Shayakhmetov@kaznu.kz
Оқу-әдістемелік және  білім беру технологиялары басқармасы 
    Сексенбаева Жанна Сергеевна іш.31-95 Aizhan.Asylbekova@kaznu.kz
    Жақыпова Гүлнәзия  әдістемелік жұмыс қызметінің жетекшісі 377-3395 іш.:1232 Gulnaz.Tolgaevna@kaznu.kz
    Республикалық оқу-әдістемелік кеңесінің оқу-әдістемелік секциясы  
    Сырғақбаева Ақмарал Сәлімжанқызы 377-33-14 іш.1273 Akmaral.Syrgakbaeva@kaznu.kz

Жаңа білім беру технологиялары институтының директоры  

    Мусинова Асель Ахметовна
іш.:3123  Assel.Moussinova@kaznu.kz
Жаппай ашық онлайн курстар орталығының директоры
   
 іш.:3124 Azat.Absadyk@kaznu.kz
   

Есімова Жұлдыз Дәпенқызы

377-33-15 іш. 1160

Zhuldyz.Esimovaa@kaznu.kz

Тәрбие жұмысы және тіл саясатын ұйымдастырушылық-әдістемелік қамтамасыз ету бөлімі
    Абишев Талгат Болатович іш.11-34 Talgat.Abishev@kaznu.kz
Жастар ұйымдары комитетінің жетекшісі
 
   
іш.14-51  
Жастар коворкинг орталығы  
    Бекқаиров Нұрсұлтан
іш.14-51 Nursultan.Bekkairov@kaznu.kz
    Студенттік клуб
   
    Сартбай Жанар Үшкемпірқызы іш.13-33 Zhanar.Sartbay@kaznu.kz
    Құқықтық – тәртіп сақтау жасағының жетекшісі

 
   
11-98; 13-38 Zhumagaly.Esenbek@kaznu.kz
    Имидждік саясат және қоғаммен байланыс департаменті  
    Дюсебаев Дәурен Құмарханұлы  іш.31-94 Dayren.Dyssebaev@kaznu.kz
Корпоративтік БАҚ және қоғаммен байланыс басқармасы
    Баяндина Гүл Құттыбекқызы іш.11-94 Gul.Bayandina@kaznu.kz
    Кампусты дамыту секторы    
    Байғалиева Айжан Нұрланқызы  іш.13-98  Aizhan.Baigaliyeva@kaznu.kz
Ақпараттық технологиялар және инновациялық даму Институты
    Мамыкова Жанл Жұманғалиқызы, деректерді талдау және өңдеу Орталығының директоры
іш.33-33 Zhanl.Mamykova@kaznu.kz
    Қыстаубаев Ерлан Бейсенбайұлы  377-33-26 іш.11-18  Erlan.Kistaubayev@kaznu.kz
АТ-инфрақұрылымын дамыту басқармасы
   
377-34-25 іш.11-45
 
Ақпараттық бизнес-логиканы дамыту басқармасы
    Надирбаева Ғалия Мұратбекқызы
іш.11-43
G.nadirbaeva@kaznu.kz
Басқару қызметіне ақпараттық қолдау көрсету бөлімі
    Әлиева Айгул Серікқалиевна іш.11-41

Aygul.Aliyeva@kaznu.kz

АТ-ресурстарды жоспарлау және басқару бөлімі
    Әміров Уалихан Ержанұлы
іш.11-43

Ualikhan.Amirov@kaznu.kz

Сервистік қолдау бөлімі
    Шпак Марина Николаевна 377-34-26 іш.1141 Marina.Shpak@kaznu.kz
Ақпараттық жүйелерді дамыту бөлімі
    Жайдарова Александра Мухамедановна іш.11-43 Aleksandra.Zhaidarova@kaznu.kz
Оқу «Интернет-орталығы»
    Төреқулова Светлана Маувленовна 247-12-77 іш.1277 turekulova@kaznu.kz
Ситуациялық-мониторингілік орталық
    Сәдуақас Самат Әбділлаұлы
іш.11-40 Sabit.Butakulov@kaznu.kz
Экономика және бюджеттік жоспарлау департаме
    Шинтаев Нұржан Тілеулесұлы
377-33-17 іш. 3317

Nurzhan.Shintayev@kaznu.kz

    Жүсіпова Рая Қалмұрзаевна-департамент директорының орынбасары, бас бухгалтер 377- 35-17 іш.:1189  Raya.Zhusupova@kaznu.kz
    Исаева Маржан Кеңесбекқызы 377-35-37  iш.:3288 Marzhan.Isaeva@kaznu.kz

Қаржы басқармасы

    Еcенғалиева Назира Әлиқызы 377-33-18 Nazira.Esengalieva@kaznu.kz
    Бутаева Жансұлу Ержанқызы -материалдық топ  жетекшісі 377-34-28 іш. 1485  Zhansulu.Butaeva@kaznu.kz
Еңбек ақы төлеу бөлімі
    Кизатова Мира Нұртайқызы 377-3550 іш.1272
Mira.Kizatova@kaznu.kz
    Әбдраимова Сәлима Балтажанқызы, білім алушылармен жұмыс бөлімінің басшысы
іш.33-83,  11-86

Salima.Abdraimova@kaznu.kz

 
       
Экономикалық басқарма
    Дюсембаева Гульмира Маратқызы 377-34-27 іш.1188 Gulmira.Dyusembaeva@kaznu.kz

Мемлекеттік сатып алу бөлімі

    Белдеубаева Алмагуль Кожабекқызы 377-35-07 іш.1376 Almagul.Beldeubaeva@kaznu.kz
Өндірістік қамтамасыз ету департамент
    Канаев Гимадиден Захарұлы 377-33-27 іш.1169 gimadiden.kanaev@kaznu.kz
Тұрмыстық-коммуналдық шаруашылық басқармасы
    Балықбаев Әубакір Оспанұлы
іш.33-91

Aubakyr.Balykbaev@kaznu.kz

Қызмет көрсету және апаттық-ағымдық жөндеу жұмыстары бөлімі
    Саден Амалбек Рахымжанұлы 377-34-24 іш.1380 Alik.Saden@kaznu.kz
    Абаттандыру бөлімі    
    Несіпбаев Еркебұлан Хавиұлы
іш.33-39 Turlybek.Donbaev@kaznu.kz
    Кір жуу цехы
   
    Бостанбекова Гулшат Аратқызы 377-33-77 іш.1393 Gulshat.Bostanbekova@kaznu.kz
Азаматтық қорғаныс, еңбекті қорғау және техника қауіпсіздігі бөлімі
 
    Маймақов Арман Таужанұлы
іш.33-30

Arman.Maimakov@kaznu.kz

Біліктілікті арттыру және қосымша білім беру институты
    Шәйкенов Барлық Аманғалеевич 221-14-60 Barlyk.Shaikenov@kaznu.kz
    Балғымбаева Зульфия Махмутқызы 377-33-75 іш.:1463

Стратегиялық даму орталығы

    Минажева Гүлшарат Салауатқызы

іш.11-55

Gulsharat.Mynazheva@kaznu.kz
   
іш.:1630  
Рейтинг жөніндегі секторы
    Букенов Бауыржан Өмірбекұлы
іш.:1196  
Білім беру бағдарламалар сапасы және аккредитациялау орталығы
    Өміржанов Есбол Тоқтарбайұлы
 іш.33-81  Yesbol.Omirzhanov@kaznu.kz
Аккредитация және лицензия қызметі
    Манарбек Гүлден Манарбекқызы іш.:1459 manarbek_gulden3@kaznu.kz
Білім беру бағдарламалары қызметі 
    Байнөсерова Айгул Ғабдуллина іш.:1336  Aigul.Bainoserova@kaznu.kz
«Қазақ университеті» баспа үйі
    Асан Алмаз Талғатбекұлы 338-89-45 іш.1367 Almaz.Asan@kaznu.kz
Студенттік қалашық
    Сейтжанов Абдикахар Ануарұлы

377-33-84 іш.1413

Abdykahar.Seytzhanov@kaznu.kz
    Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ тарихының мұражайы іш.:1359
    Қазақстан Палеолиті мұражайы іш.:1295  
    Биологиялық мұражайы іш.:1216  
"Керемет" студенттерге қызмет көрсету орталығы   
    Баяндинова Сайран Мухтарханқызы іш.:1410,іш.:1411  
Жағдаяттық басқару орталығы
    Ишанов Ерназар Хамидуллоұлы іш.:1190, іш.:3210  
Кешенді қауіпсіздік жүйесінің жедел әрекет ету қызметі
    Оразбаев Марат Мамбетұлы іш.:3213  
Білім беру үдерісін мониторингілеу қызметі
    Оңалбеков Ернар Сейткерімұлы іш.:3223  
Студенттік қалашығының дирекциясы
    Сейтжанов Абдіқадыр Әнуарұлы 377-33-84 іш.:1413  Abdykahar.Seytzhanov@kaznu.kz
    Дүйсенбаев Талғат Нуғайбайұлы

377-33-84 іш.:1413

 
 
   

 
Әл-Фараби атындағы кітапхана 
    Туенбаева Калима Төлеубайқызы 300-77-08   
    Арекенова Жадыра Айдынғалиқызы 300-76-49  
"Парасат" қызметкерлер кәсіподағы
    Мекебаев Талғат Құмарғалиұлы 377-35-25 іш.:1109  Talgat.Mekebaev@kaznu.kz
"Сұңқар" студенттер мен магистранттар кәсіподағы
    Бурлибаева Шұғыла Мейрамбекқызы іш.:1358  
Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ түлектер қауымдастығы 
    Балтабаева Күлғазира Нұранқызы 377-33-60  іш.:1373  Kulgazira.Baltabayeva@kaznu.kz